Kerstbrunch Inloophuis Williamstraat

De gasten van het Inloophuis in de Williamstraat zijn zondag 21 december getrakteerd op een kerstbrunch.

Eén van de bewonersgroepen van de instelling GGZWNB locatie Hoofdlaan bij het grote publiek beter bekend onder de naam “Vrederust” heeft deze voortreffelijke brunch voorbereid en aan de gasten geserveerd.
Onderwijl heeft één van hen gezorgd voor sprankelend pianospel .

De hechte vriendenclub die zich presenteren als koor onder de naam “Nevergreen” hebben diverse bekende liederen ten gehore gebracht.
Tussendoor heeft de geestelijke verzorger van Vrederust Ds. Ruud Jellema het verhaal van St. Jan uit Utrecht verteld. Deze geslaagde middag van het Inloophuis is mede mogelijk gemaakt door een sponsorbijdrage van de St. Vincentiusvereniging.

Namens de gasten (inclusief al onze vrijwilligers) hartelijk dank voor deze middag.

Foto's en tekst: Kees Bijl

{AG}archief/2014/kerstbrunch inloophuis{/AG}

 

Inlogformulier