ZONDAG VOLEINDING - 22 NOVEMBER 2020 - Twee herdenkingsdiensten

ZONDAG VOLEINDING - 22 NOVEMBER 2020 - Twee herdenkingsdiensten 
Op de laatste zondag van het kerkelijk jaar, Zondag Voleinding, herdenken we alle gemeenteleden die in het afgelopen jaar zijn overleden. Vanwege de Corona-maatregelen mogen er niet meer dan 30 mensen in onze kerk komen. Er worden om die reden twee diensten gehouden: een dienst om 10.00 uur en een vesper om 16.30 uur.

In beide diensten zullen de namen van alle overleden gemeenteleden genoemd worden. U bent zeker ook welkom wanneer u te maken heeft gehad met het verlies van een dierbare, die niet in onze gemeente kerkte. Herdenken en herinneren stopt niet bij de kerkdeuren. 
De voorganger voor beide diensten is ds. Willem Vermeulen.


U bent van harte welkom in één van beide diensten.

Wel wordt u verzocht zich op te geven bij Ans de Laater, telefonisch, via de mail of via het onderstaande formulier.
Geef bij bijzonderheden het tijdstip van de dienst aan.


    
JANEE
Heeft u (of uw familieleden uit het gezin) recent of momenteel klachten die corona-gerelateerd kunnen zijn, zoals hoesten, keelpijn, smaak- reukverlies, koorts?
Bent u (of uw familieleden uit het gezin) de afgelopen 7 dagen in contact geweest met iemand die positief is getest voor corona?