Optreden van de koren Shalom en Con Amore

Optreden van de koren Shalom en Con Amore bij de vakantieweek voor gehandicapten in het F.D.Roosevelthuis in Doorn.

Zondag 2 juni is voor onze koren een belangrijke en drukke dag.  s'Morgens nog gezongen bij de c.d. presentatie,  s'middags weer in de "kleren"en de bus in om te gaan zingen in Doorn, waar de jaarlijks terugkerende vakantieweek voor gehandicapten van onze kerk en uit andere plaatsen in West-Brabant plaatsvindt. 
Ongeveer een 25 vrijwilligers verzorgen daar voor zo'n 50 gasten een heerlijk weekje welverdiende vakantie. 
In Roosendaal stappen onze medekoorleden van Shalom in de bus en gaat het richting F.D.Roosevelthuis.

Daar aangekomen krijgen we eerst koffie waarna het programma kan starten.Er is een liturgietje samengesteld van de door ons te zingen liederen en samenzang.
De temperatuur in Doorn loopt flink op en er wordt een pauze ingelast.In deze pauze worden er nog 20 cd's verkocht! De heren gaan uit de "kleren" zoals u ziet. 

Aan het eind van ons optreden worden de dirgente en de beide koren bedankt voor de inzet en wordt ons een verfrissing aangeboden, waar we dan ook dankbaar gebruik van maakten.Vervolgens in de bus, de stemming zat er ondertussen weer goed in en weer terug naar Roosendaal/Bergen op Zoom waar we om ongeveer 23.30 uur aankwamen.
Een drukke maar dankbare dag zat er weer op!

{AG}archief/2002/0602shalom_conamore{/AG}

 

Inlogformulier