Zondag 30 Mei


18e Oecumenische Jazzkerkdienst in de Getrudiskerk op 30 mei 2010

"Elke stem telt....."was het thema van deze jazz-kerkdienst.
Vooruitlopend op het stemmen waren velen naar de grote stadskerk gekomen voor een "stemadvies".
In de dienst brachten woord en muziek de aanwezigen in de juiste stemming.
Pastor Ruud Smit en ds. Willem Vermeulen verzorgden "Het Woord".

De OhNo jazzband kwam al swingend de kerk binnen en verzorgden ook het begeleiden van de samenzang. De juiste toon werd gezet !!
"Just a closer walk with thee"en "When the saints" werden op een passende wijze gebracht en door de gemeente meegezongen.

Het kwartet Stalpers & Co zorgde ook voor een prachtige jazzstemming door 2 nummers van componist/pianist Erwin Leijs te laten horen.
"Paint the City"en "Free Motion".
Ook begeleiden zij de solisten die ieder op hun manier voor de juiste stemming zorgde.
De OhNo jazzband liet aan de kinderen verschillende "hoge en lage stemmen" horen en speelde "Panama" samen met de kids.
Renee van Loenhout zong als eerste met het kwartet het schitterende "You've got a friend".
Marcella Kramer vervolgde met "Summertime" .
Tussen de "stemadviezen" in zong Roos Hendrickx "Sorry seems to be the hardest world".
Aan het einde van de dienst werden de muzikanten- solisten en vele vrijwilligers in het zonnetje gezet en bedankt voor het vele verrichte werk en ging de stemming over naar de tent op de Grote Markt voor koffie met.....muziek.