| Dinsdag 10 Februari, School- & Bedrijvenbezoek |
Alweer de laatste dag voordat onze gasten vertrekken .... vertrokken wij
's ochtends vroeg naar 't Roncalli waar we zeer hartelijk werden ontvangen.
We kregen daar een rondleiding en kregen een goede leuke indruk op deze school.
Na de rondleiding werden de Duitse gasten over drie groepen verdeeld.
De eerste groep kreeg als eerste techniek, de tweede groep kreeg biologie en de laatste groep kunst en geschiedenis.
Dit werd nog eens omgewisseld!
Zie hieronder een foto verslag
Na het schoolezoek wandelden we weer rustig naar de Ontmoetingskerk en aten we onze lunchpakketjes op.
Rond kwart voor 1 reden we met wat auto's naar Meeeus Transport gingen.
We werden hartlijk welkom geheten door meneer van den Aarsen en we kregen ook hier een rondleiding, zeer uitgebreid en leuk verteld!
Wat komt er allemaal wel niet bij kijken .... daar denk je niet aan als je een vrachtauto ziet rijden .... dat is wat velen dachten.
Maar niets is minder waar, want Firma Meeus is 1 van de grootste transport bedrijven van Nederland.
En dat zagen we ... niet alleen tijdens de presentatie maar ook langs en door de verschillende loodsen van Noorland.
We werden zelfs met een zéér luxe touring car over het terrein van Noorlands langs de verschillende loodsen gereden.
Het bedrijf heeft zelfs nog een eigen wagenpark onderhoud (garage), een eigen wasplaats en een eigen pompstation.
Na het bezoek bij firma Meeus reden we weer terug naar de Ontmoetingskerk waar de Duitse avond voorbereid moest worden .... Kijk verder voor een verslag van deze avond.
