Zondag 19 Februari 2006

Klassiek concert t.b.v. Foumban.

Op zondag 19 februari werd een zondagmiddagconcert gegeven in de Ontmoetingskerk ten bate van het Foumban projekt.


De toehoorders werden getrakteerd op een zeer gevarieerd programma.
Het Vesica-trio opende dit klassieke concert met 2 muziekstukken voor twee hobo's en engelse hoorn.
Dit muzikale trio bestaat uit
Dineke Visser-hobo en engelse hoorn,
Anton de Lange-engelse hoorn en fagot en
Eric van der Geer-hobo en baritonhobo.
Vervolgens was Chikmet Bilalov aan de beurt om de vleugel te bespelen. Schubert,Liszt en Rachmaninov stonden op het programma van de uit Tadzjikistan afkomstige concertpianist.
Ook het kerkorgel, bespeelt door Ruud Cannemeijer,kwam aan de beurt.Samen met 2 hobo's werden sonate's van Pepusch en Quantz ten gehore gebracht.
Chikmet Bilalov eindigde zijn optreden met Chopin en vervolgens bracht het Vesica-trio,in middeleeuws tenu, een serenade van Mozart voor engelse hoorn-baritonhobo en fagot.
Aan het eind van dit concert kregen de solisten staande ovatie van het publiek en werden ze extra in het zonnetje gezet door Jan Voorsluijs namens de Foumban werkgroep.